Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

slide


O NÁS :

spoločnosť Gstav s.r.o Košice realizuje výstavbu, rekonštrukciu a stavby na kľúč všetkých pozemných objektov. Na realizáciu dohliada odborne spôsobila osoba v odbore pozemného staviteľstva.

Stavby ukončujeme vydaním všetkých revíznych správ, certifikátov o kvalite materiálov ako aj vydaním odovzdávacieho protokolu, ktorý je súčasťou záruky na vykonané práce a podkladom ku kolaudácii /ktorú môžeme v prípade potreby zrealizovať vo Vašom mene/.

Spoločnosť realizovala výstavbu :

         - rodinné domy /vrátane oplotenia a terénnych úprav/

         - obchodné a spoločenské priestory v hotely Slovan v Košiciach

         - registratúrne stredisko Košice

         - stredisko serverovne Košice

         - rekonštrukcia interiérov EURODOMU

         - pamiatkovo chránená budova na Hlavnej v Košiciach

         - výstavba CAFEbar v Košiciach

         - a mnoho ďalších “drobností”

Spoločnosť dnes vykonáva stavebné práce v cenovej úrovni roku 2011 /CÚ ODIS 2011/ aj napriek nárastu cien materiálov. Zameriavame sa na výstavbu a rekonštrukčné práce v interiéri a exteriéri.

Ide hlavne o práce :

- PSV

/ izolácie tepelné ,izolácie proti vode a vlhkosti, zdravotechnické zariadenie budov, drevostavby, kovové konštrukcie, stolárske konštrukcie, obklady a dlažby, nátery a maľby, elektroinštalačné práce /

- HSV

/zemné práce, betonárske práce ,zv. konštrukcie ,vodorovné konštrukcie, schodiská, úprava povrchov stien a stropov, zateplenie stien a stropov, podlahové konštr. ,výplne otvorov, terénne úpravy a búracie práce /

-ŠPECIALNE PRÁCE

/sanačné práce, protiplesňové a protibakteriálne nátery, vysušovanie a odvlhčovanie priestorov /

Spoločnosť Gstav s.r.o. sa nesnaží o zákazky za každú cenu, ale o spokojnosť investora, lebo dom je investícia na celý život a každé neúmerné šetrenie sa vypomstí v priebehu užívania. V prípade záujmu o spoluprácu môžem pri osobnom kontakte predložiť podrobnejšiu fotodokumentáciu z realizovaných stavieb.

 

© 2015 Gstav.eu